Jak wygląda mieszkanie Ewy Szabatin?

Mieszkania gwiazd są fascynujące z wielu powodów. Z jednej strony zdajemy sobie sprawę, że sławne osoby często dysponują sporymi budżetami na urządzanie swoich domów, więc chcemy zobaczyć wnętrza, które już założenia są zadbane i dopieszczone w każdym szczególe. Z drugiej zaś wiemy, że sławy to często wyjątkowo barwne osobowości. Ze względu na to chcemy zobaczyć, jak mieszkania odzwierciedlają bujne charaktery i gusta celebrytów.

Doskonałym przykładem miejsca urządzonego z gustem i według własnych przekonań jest mieszkanie Ewy Szabatin. Już na pierwszy rzut oka możemy zobaczyć, że ta sławna tancerka i projektantka uwielbia kontrasty. Na ścianach w kuchni możemy zobaczyć surowy beton, podczas gdy w salonie znajdziemy godne podziwu połyskliwe żyrandole i wspaniałe zasłony. Bardzo wyróżniającym punktem tego mieszkania jest łazienka, w której centrum znajdziemy wyjątkową, miedzianą wannę.

Z kolei na ścianie za nią możemy podziwiać szklaną mozaikę. O tym, jak sentymentalną wartość ma dla Ewy Szabatin może świadczyć to, gdzie się znajduje. Tancerka wykupiła mieszkanie dokładnie w tej dzielnicy, w której spędziła swoje dzieciństwo. Dziś wspaniały apartament stanowi nie tylko doskonałe miejsce odpoczynku, ale również pracownię, w której powstają projekty najpiękniejszych sukienek.