Jak wygląda mieszkanie muzyków?

https://www.galeria.nieruchomosci.pl/oferty/lista-ofert/

Mieszkanie zawsze powinno odzwierciedlać duszę jego właściciela. To dlatego obecnie tak często i chętnie krytykowane są wnętrza rodem z katalogów. Wszyscy chcą mieszkać tak samo, a ich domy nie noszą żadnych znamion indywidualności. Wyjątek od tej reguły mogą stanowić niektórzy celebryci.

Przykładem jest dom Danuty Błażejczyk i jej męża, Andrzeja – w tym domu już na pierwszy rzut oka można zobaczyć muzyczną pasję. Małżeństwo od lat mieszka w niewielkim mieszkaniu na warszawskim Mokotowie. Żeby pani Danuta mogła spełnić swoje marzenie o przestronnej kuchni, skromne wcześniej pomieszczenie zostało połączone z pokojem. Dzięki temu kuchnia stała się sercem ich mieszkania.

Duży stół można swobodnie obejść dookoła. Z kolei na nim zawsze można zauważyć kwiaty, dzięki którym, jak twierdzą sami muzycy, wiosna w mieszkaniu panuje przez cały rok. W tym wyjątkowym, muzycznym domu można znaleźć też pianino. Co istotne, nie jest wyłącznie zabytkiem, ale mimo swojego pokaźnego wieku stu lat, wciąż jest działającym instrumentem.

www.pbdclnt.com

Wokalistka wyjątkowym sentymentem darzy stojące przy nim krzesełko, które otrzymała od swojej nauczycielki śpiewu, profesor Alicji Skrzypińskiej – Barskiej.