Kablówka, czyli miejski standard

Docieplanie budynków Białystok Trudno znaleźć podpowiednie nowe mieszkania Poznań ma wysokie ceny nieruchomości

Pozostając w tematyce multimedialnych instalacji jakie mogą pojawić się w naszych domach, trudno pominąć wątek sieci telewizji kablowej. Dzięki kablówce możemy cieszyć się dostępem do dziesiątek, a czasami setek kanałów, zarówno w analogowej jak i w cyfrowej jakości.

Komorniki mieszkania w zabudowie szeregowej Komorniki Deweloper Komorniki, domy i mieszkania w Komornikach

Aktualnie sieć kablowa obejmuje swoim zasięgiem większość osiedli mieszkaniowych, szczególnie w dużych miastach. Dzięki temu każdy chętny lokator może zostać do niej podłączony i korzystać z szerokiego wachlarza usług.

Należy bowiem podkreślić, że kablówka to dziś nie tylko telewizja. W oparciu o nią można także mieć dostęp do szerokopasmowego internetu (znacznie szybszego niż ten oferowany przez operatorów telefonicznych), a także usług telefonii stacjonarnej.

Mniejsze szanse na skorzystanie z instalacji sieci kablowych mają posiadacze domów jednorodzinnych. Oni z kolei mogą skorzystać z równie atrakcyjnych ofert cyfrowej telewizji satelitarnej, która daje bardzo podobne możliwości co kablówka, z dostępem do sieci WWW włącznie.