Royal Penthouse Suite

Przeczytaj na temat projektów domów energooszczędnych Domy szeregowe w Poznaniu http://jandach-poznan.pl/domy-szeregowe szeregowce Poznań

Royal Penthouse Suite to obecnie najdroższy na świecie apartament hotelowy. Mówi się o nim, że jest najlepiej strzeżoną posiadłością na całym świecie. Ten penthous jest zazwyczaj wynajmowany przez najważniejszych polityków oraz gwiazdy filmowe. Dzieje się tak ze względu na wysokie standardy bezpieczeństwa, jakie zapewnia obsługa hotelowa jak i sam budynek. W Royal Penthouse Suite zamontowano bowiem m.in.

kuloodporne okna i drzwi. Pomieszczenie na każdym metrze kwadratowym naszpikowano natomiast kamerami, a obok łóżka umieszczono specjalny przycisk alarmowy. 1600-metrowy apartament zajmuje całe poddasze hotelu, a dostać się do niego można tylko specjalną windą. Penthouse składa się z czterech sypialni, pięciu łazienek z jacuzzi i łaźnią parową włącznie, biblioteki oraz jadalni ze stołem, przy którym zasiąść może 26 osób. W wypoczynkowej części znajduje się natomiast stół do bilarda z 1930 r. oraz biały fortepian marki Steinway.

Domy i mieszkania Mosina http://jandach.pl/pl/domy-mieszkania-mosina od dewelopera Jandach

Salon bez problemu pomieści 40 osób, które będą mogły przez okna podziwiać widok na Jezioro Genewskie i Mont Blanc.