Timesharing – gdzie ma zastosowanie?

Projekty rezydencji w stylu amerykańskim Dąbrówka mieszkanie dla młodych rynek pierwotny Dąbrówka Deweloper Dąbrówka, domy i mieszkania w Dąbrówce

Timesharing jest specyficzną formą inwestowania w nieruchomości wakacyjne. Opcja ta jest bardzo popularna w ciepłych krajach. W szczególności timesharing jest chętnie wykorzystywany w obiektach turystycznych, które cieszą się największą popularnością wśród turystów. W Polsce timesharing dotyczy głównie nadmorskich miast, ponieważ to właśnie one są największym celem turystów.

Domy dla rodziny i mieszkania Skórzewo na rynku pierwotnym od Jandach

Timesharing bardzo przypomina charakterem samodzielny wynajem. Pomiędzy stronami zostaje sporządzona odpowiednia umowa. W niej określone są wszelkie prawa i obowiązki. Opcja ta gwarantuje uzyskanie stałych, często wysokich dochodów.

W dodatku są one niezależne od aktualnych trendów w branży turystycznej. Jednakże ze względu na dość małą popularność takich umów, w Polsce nie jest to jeszcze dominujący trend. Sytuacja ta może jednak ulec zmianie. Jest to związane z ograniczonymi możliwościami finansowymi inwestorów.

Przed wyborem odpowiedniej opcji warto się zastanowić, jaki cel chcemy uzyskać posiadając apartament nad morzem.